Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > MLZ2012N2R2LTD25
MLZ2012N2R2LTD25
MLZ2012N2R2LTD25
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop MLZ2012N2R2LTD25 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer MLZ2012N2R2LTD25
Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 800MA 156 MOHM
(in US Dollars)
4000 pcs8000 pcs12000 pcs28000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer MLZ2012N2R2LTD25 Fabrikant TDK Corporation
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 800MA 156 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1376763 pcs Data papier MLZ2012 Series, Automotive
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Multilayer
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) afscherming Shielded
Serie MLZ ratings AEC-Q200
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 0805 (2012 Metric) Andere namen 445-16381-2
MLZ2012N2R2LTD25-ND
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 10 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2MHz Inductie 2.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.041" (1.05mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 800mA 156 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 156 mOhm Max
Huidige score 800mA Current - Verzadiging 170mA