Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMB10J36CA R5G
SMB10J36CA R5G
SMB10J36CA R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMB10J36CA R5G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMB10J36CA R5G
Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMB10J36CA R5G Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 36V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 58.1V Spanning - Onderbreking (Min) 40V
Type Zener Leverancier Device Pakket DO-214AA (SMB)
Serie SMB10J Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1000W (1kW) Packaging Original-Reel®
Verpakking / doos DO-214AA, SMB Andere namen SMB10J36CA R5GDKR
SMB10J36CA R5GDKR-ND
SMB10J36CAR5GDKR
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ) montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A