Huis > producten > Circuit Protection > TVS - Diodes > SMB10J40A R5G
SMB10J40A R5G
SMB10J40A R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SMB10J40A R5G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SMB10J40A R5G
Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
(in US Dollars)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SMB10J40A R5G Fabrikant TSC (Taiwan Semiconductor)
Beschrijving TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 193560 pcs Data papier SMB10J9.0A - SMB10J40A
Categorie Circuit Protection Spanning - Reverse Standoff (type) 40V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp 64.5V Spanning - Onderbreking (Min) 44.4V
Unidirectionele kanalen 1 Type Zener
Leverancier Device Pakket DO-214AA (SMB) Serie SMB10J
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1000W (1kW)
Packaging Cut Tape (CT) Verpakking / doos DO-214AA, SMB
Andere namen SMB10J40A R5GCT
SMB10J40A R5GCT-ND
SMB10J40AR5GCT
Temperatuur -55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Capacitieve @ Frequentie -