Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CB2016T220M
CB2016T220M
CB2016T220M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2016T220M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2016T220M
Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 22UH 370MA 1.3 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB2016T220M Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 22UH 370MA 1.3 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) afscherming Unshielded
Serie CB ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 0806 (2016 Metric) Andere namen LQ CB 2016T220M
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 16MHz
gedetailleerde beschrijving 22µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.3 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Huidige score 370mA Current - Verzadiging 165mA