Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CB2016T2R2M
CB2016T2R2M
CB2016T2R2M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2016T2R2M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2016T2R2M
Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 1A 169 MOHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs
10000 pcs50000 pcs100000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB2016T2R2M Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 1A 169 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) afscherming Unshielded
Serie CB ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 0806 (2016 Metric) Andere namen 587-2528-2
CB2016T2R2M-ND
LQ CB 2016T2R2M
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.96MHz Inductie 2.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 70MHz
gedetailleerde beschrijving 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 169 mOhm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 169 mOhm Max
Huidige score 1A Current - Verzadiging 510mA