Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > CB2016T680K
CB2016T680K
CB2016T680K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop CB2016T680K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer CB2016T680K
Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 68UH 210MA 3.9 OHM SMD
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer CB2016T680K Fabrikant Taiyo Yuden
Beschrijving FIXED IND 68UH 210MA 3.9 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) afscherming Unshielded
Serie CB ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 0806 (2016 Metric) Andere namen 587-2471-2
LQ CB 2016T680K
Temperatuur -40°C ~ 105°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.52MHz Inductie 68µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.071" (1.80mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 10MHz
gedetailleerde beschrijving 68µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 3.9 Ohm Max 0806 (2016 Metric) DC Resistance (DCR) 3.9 Ohm Max
Huidige score 210mA Current - Verzadiging 90mA