Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > F6W1.75CB
F6W1.75CB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F6W1.75CB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F6W1.75CB
Fabrikant Techflex
Beschrijving F6 WOVEN WRAP 1 3/4 CARBON 50'
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 575 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F6W1.75CB Fabrikant Techflex
Beschrijving F6 WOVEN WRAP 1 3/4 CARBON 50' Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 575 pcs Data papier F6 Woven Wrap Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.027" (0.69mm) Type Attributen Split Flexible Tube
Type Self Wrap Serie F6® Woven Wrap
Temperatuur -70°C ~ 125°C Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0
Materiaal Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks
Vloeistofbescherming - Lengte 50.00' (15.24m)
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hitte bescherming -
Kenmerken Clean Cut Milieubescherming -
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid 1.750" (44.45mm) Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid -