Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > F6W1.75WH
F6W1.75WH
F6W1.75WH
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop F6W1.75WH met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer F6W1.75WH
Fabrikant Techflex
Beschrijving SELF WRAP 1-3/4" X 50' WHITE
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 633 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer F6W1.75WH Fabrikant Techflex
Beschrijving SELF WRAP 1-3/4" X 50' WHITE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 633 pcs Data papier F6 Woven Wrap Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.027" (0.69mm) Type Attributen Split Flexible Tube
Type Self Wrap Serie F6® Woven Wrap
Temperatuur -70°C ~ 125°C Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Materiaal Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free
Fabrikant Standaard Levertijd 5 Weeks Vloeistofbescherming -
Lengte 50.00' (15.24m) Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Hitte bescherming - Kenmerken Clean Cut
Milieubescherming - Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid 1.750" (44.45mm)