Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > HTN0.25TB
HTN0.25TB
HTN0.25TB
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HTN0.25TB met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HTN0.25TB
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1/4" X 1000' BLACK/WHT
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 219 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HTN0.25TB Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 1/4" X 1000' BLACK/WHT Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 219 pcs Data papier Halar® Catalog PageHalar® Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.028" (0.71mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® Halar®
Andere namen 1030-1292
HTN0.25TB-ND
Temperatuur -75°C ~ 150°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL VW-1
Vloeistofbescherming Gasoline Resistant Lengte 1000' (304.80m)
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid - Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 0.250" (6.35mm)
Diameter - Binnen, Uitgebreid 0.438" (11.13mm) Kleur Black, White