Huis > producten > Kabels, draden - Management > Spiraal Wrap, Uitbreidbaar Sleeving > HTN0.75TB75
HTN0.75TB75
HTN0.75TB75
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HTN0.75TB75 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HTN0.75TB75
Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 3/4" X 75' BLACK/WHITE
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
In Stock 623 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs20 pcs50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HTN0.75TB75 Fabrikant Techflex
Beschrijving SLEEVING 3/4" X 75' BLACK/WHITE Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 623 pcs Data papier Halar® Catalog PageHalar® Datasheet
Categorie Kabels, draden - Management Breedte -
Muurdikte 0.028" (0.71mm) Type Attributen Expandable
Type Sleeving Serie Flexo® Halar®
Andere namen 1030-1297
HTN0.75TB75-ND
Temperatuur -75°C ~ 150°C
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL VW-1
Vloeistofbescherming Gasoline Resistant Lengte 75.00' (22.86m)
Diameter - Buitenkant, Niet Uitgebreid - Diameter - Binnen, Niet Uitgebreid 0.750" (19.05mm)
Diameter - Binnen, Uitgebreid 1.250" (31.75mm) Kleur Black, White