Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V110C5T75BL3
V110C5T75BL3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V110C5T75BL3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V110C5T75BL3
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 75W
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 631 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer V110C5T75BL3 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 75W Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 631 pcs Data papier 110V Input Micro Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 66V
Voltage - Input (Max) 154V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serie MICRO
Vermogen (Watt) 75W Packaging Bulk
Verpakking / doos Quarter Brick Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 16 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Kenmerken OVP, UVLO
doeltreffendheid 83.6% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 66V - 154V Input
Current - Output (Max) 15A toepassingen ITE (Commercial)