Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > V110C5T75BN2
V110C5T75BN2
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop V110C5T75BN2 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer V110C5T75BN2
Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 75W
Product parameter
Onderdeel nummer V110C5T75BN2 Fabrikant Vicor
Beschrijving DC DC CONVERTER 5V 75W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5764 pcs Data papier 110V Input Micro Family
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 5V
Voltage - Isolatie 3kV Voltage - Input (Min) 66V
Voltage - Input (Max) 154V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) Serie MICRO
Vermogen (Watt) 75W Packaging Bulk
Verpakking / doos Quarter Brick Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Kenmerken OVP, UVLO doeltreffendheid 83.6%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 66V - 154V Input Current - Output (Max) 15A