DPC70US24
DPC70US24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DPC70US24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DPC70US24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 70W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DPC70US24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 70W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2249 pcs Data papier DPC70 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 3kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Enclosed
Size / Dimension 3.94" L x 1.59" W x 3.60" H (100.0mm x 40.5mm x 90.0mm) Serie DPC70
Vermogen (Watt) 70W Andere namen 1470-4059
Temperatuur -25°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type DIN Rail Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
doeltreffendheid 89% gedetailleerde beschrijving Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 3A goedkeuringen CE