DTE6024S5V1-D
DTE6024S5V1-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DTE6024S5V1-D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DTE6024S5V1-D
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC/DC CONVERTER 5.1V 60W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DTE6024S5V1-D Fabrikant XP Power
Beschrijving DC/DC CONVERTER 5.1V 60W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1014 pcs Data papier DTE60 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 5.1V Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 36V Type Enclosed
Size / Dimension 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm) Serie DTE60
Vermogen (Watt) 60W Packaging Bulk
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type DIN Rail Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant doeltreffendheid 90%
Current - Output (Max) 12A goedkeuringen CB, CE, cURus