DTE6048S24
DTE6048S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DTE6048S24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DTE6048S24
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC/DC CONVERTER 24V 60W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DTE6048S24 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC/DC CONVERTER 24V 60W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1497 pcs Data papier DTE60 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 75V Type Enclosed
Size / Dimension 4.41" L x 2.67" W x 1.50" H (112.0mm x 67.8mm x 38.0mm) Serie DTE60
Vermogen (Watt) 60W Packaging Bulk
Andere namen 1470-3378 Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Chassis Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant doeltreffendheid 91%
Current - Output (Max) 2.5A goedkeuringen CB, CE, cURus