EPL150PS12
EPL150PS12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EPL150PS12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EPL150PS12
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer EPL150PS12 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1529 pcs Data papier ELP150 Series Datasheet~
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 0.99" H (101.6mm x 50.8mm x 25.2mm) Serie EPL150
Vermogen (Watt) 100W (150W Forced Air) Andere namen 1470-4538
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken PFC, Universal Input
doeltreffendheid 93% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 80 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 8.33A goedkeuringen CB, TUV, UL