EPL150PS24
EPL150PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop EPL150PS24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer EPL150PS24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M
Product parameter
Onderdeel nummer EPL150PS24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC OPEN FRAME PSU, 150W IND+M Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1737 pcs Data papier ELP150 Series Datasheet~
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 0.99" H (101.6mm x 50.8mm x 25.2mm) Serie EPL150
Vermogen (Watt) 100W (150W Forced Air) Andere namen 1470-4541
Temperatuur -20°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
doeltreffendheid 93% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.17A 80 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 4.17A goedkeuringen CB, TUV, UL