GCS150PS24
GCS150PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop GCS150PS24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer GCS150PS24
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 110W
Product parameter
Onderdeel nummer GCS150PS24 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC/DC CONVERTER 24V 110W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1627 pcs Data papier GCS Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 24V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC Type Open Frame
Size / Dimension 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.3mm) Serie GCS
Vermogen (Watt) 110W (150W Forced Air) Andere namen 1470-1326
Temperatuur -40°C ~ 70°C (With Derating) Aantal uitgangen 1
montage Type Chassis Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Minimale belasting vereist No Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks
doeltreffendheid 93% gedetailleerde beschrijving Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.6A 85 ~ 264 VAC Input
Current - Output (Max) 4.6A goedkeuringen CB, CE