Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ICH5012S12N
ICH5012S12N
ICH5012S12N
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ICH5012S12N met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ICH5012S12N
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 50W
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer ICH5012S12N Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 50W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5548 pcs Data papier ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 1500V
Voltage - Input (Min) 9V Voltage - Input (Max) 18V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket Half Brick
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie ICH
Vermogen (Watt) 50W Packaging -
Verpakking / doos Half Brick Temperatuur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Kenmerken Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 84%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.16A 9V - 18V Input Current - Output (Max) 4.16A