Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ICH5012S3V3
ICH5012S3V3
ICH5012S3V3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ICH5012S3V3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ICH5012S3V3
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 50W
(in US Dollars)
1 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ICH5012S3V3 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 3.3V 50W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1245 pcs Data papier ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 3.3V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie ICH
Vermogen (Watt) 33W Packaging Box
Verpakking / doos 9-DIP Module Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, OVP, SCP
doeltreffendheid 78% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 9V - 18V Input
Current - Output (Max) 10A Beheersfuncties Enable, Active High