Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ICH7512S24
ICH7512S24
ICH7512S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ICH7512S24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ICH7512S24
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 75W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ICH7512S24 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 75W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1309 pcs Data papier ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie ICH
Vermogen (Watt) 75W Packaging Box
Verpakking / doos 9-DIP Module Andere namen 1470-4372
ICH7512S24-ND
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OVP, SCP doeltreffendheid 84%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 9V - 18V Input Current - Output (Max) 3.13A