Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ICH7524S15
ICH7524S15
ICH7524S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ICH7524S15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ICH7524S15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 75W
Product parameter
Onderdeel nummer ICH7524S15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 75W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1361 pcs Data papier ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie ICH
Vermogen (Watt) 75W Packaging Box
Verpakking / doos 9-DIP Module Andere namen 1470-4377
ICH7524S15-ND
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OVP, SCP doeltreffendheid 85%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 18V - 36V Input Current - Output (Max) 5A