Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ICH7524S24
ICH7524S24
ICH7524S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ICH7524S24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ICH7524S24
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 75W
Product parameter
Onderdeel nummer ICH7524S24 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 75W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1477 pcs Data papier ICH/IFH Series 50-200W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) Serie ICH
Vermogen (Watt) 75W Packaging Box
Verpakking / doos 9-DIP Module Andere namen 1470-4378
ICH7524S24-ND
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OVP, SCP doeltreffendheid 86%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 18V - 36V Input Current - Output (Max) 3.13A