Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IK2412SA
IK2412SA
IK2412SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IK2412SA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IK2412SA
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 250MW
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IK2412SA Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 250MW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 25592 pcs Data papier IK Series, 0.25 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 21.6V
Voltage - Input (Max) 26.4V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm) Serie IK
Vermogen (Watt) 250mW Packaging Tube
Verpakking / doos 4-SIP Module Andere namen 1470-2432-5
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - doeltreffendheid 56%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.8mA 21.6V - 26.4V Input Current - Output (Max) 20.8mA