Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > IK2415SA
IK2415SA
IK2415SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop IK2415SA met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer IK2415SA
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 250MW
(in US Dollars)
40 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer IK2415SA Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 250MW Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24322 pcs Data papier IK Series, 0.25 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1kV Voltage - Input (Min) 21.6V
Voltage - Input (Max) 26.4V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.46" L x 0.24" W x 0.40" H (11.7mm x 6.0mm x 10.2mm) Serie IK
Vermogen (Watt) 250mW Packaging Tube
Verpakking / doos 4-SIP Module Andere namen 1470-2433-5
Temperatuur -40°C ~ 85°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken - doeltreffendheid 56%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.7mA 21.6V - 26.4V Input Current - Output (Max) 16.7mA