Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ISM0205D12
ISM0205D12
ISM0205D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISM0205D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISM0205D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / Verzoek inventaris verificatie
In Stock 5143 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ISM0205D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 2W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / Verzoek inventaris verificatie
hoeveelheid beschikbaar 5143 pcs Data papier ISM02 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 4kV Voltage - Input (Min) 4.5V
Voltage - Input (Max) 5.5V Type Isolated Module
Size / Dimension 0.94" L x 0.54" W x 0.36" H (24.0mm x 13.7mm x 9.3mm) Serie ISM02
Vermogen (Watt) 2W Packaging Bulk
Verpakking / doos 16-SMD Module, 6 Leads Andere namen 1470-3911
ISM0205D12-ND
Temperatuur -25°C ~ 105°C (With Derating) Aantal uitgangen 2
montage Type Surface Mount Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Kenmerken SCP doeltreffendheid 72%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 4.5V - 5.5V Input Current - Output (Max) 83mA, 83mA