Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > ISM0112S12
ISM0112S12
ISM0112S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ISM0112S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ISM0112S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W
Product parameter
Onderdeel nummer ISM0112S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 1W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7184 pcs Data papier ISM01 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 4kV
Voltage - Input (Min) 10.8V Voltage - Input (Max) 13.2V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.74" L x 0.54" W x 0.41" H (18.9mm x 13.7mm x 10.5mm) Serie ISM01
Vermogen (Watt) 1W Verpakking / doos 14-SMD Module, 6 Leads
Andere namen 1470-4616 Temperatuur -40°C ~ 95°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken SCP
doeltreffendheid 79% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 84mA 10.8V - 13.2V Input
Current - Output (Max) 84mA toepassingen Medical