Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCB0312D15
JCB0312D15
JCB0312D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCB0312D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCB0312D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 3W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCB0312D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 3W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7773 pcs Data papier JCB Series, 3 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie JCB
Vermogen (Watt) 3W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 14 Leads Andere namen 1470-1805-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 78%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 18V Input Current - Output (Max) 100mA, 100mA