Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCB0312S12
JCB0312S12
JCB0312S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCB0312S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCB0312S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 3W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCB0312S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 3W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 7850 pcs Data papier JCB Series, 3 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serie JCB
Vermogen (Watt) 3W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 14 Leads Andere namen 1470-1809-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 79%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 250mA 9V - 18V Input Current - Output (Max) 250mA