Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCD0524D15
JCD0524D15
JCD0524D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCD0524D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCD0524D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 5W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCD0524D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5813 pcs Data papier JCD Series, 4-6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JCD
Vermogen (Watt) 5W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 8 Leads Andere namen 1470-1900-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 83%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 167mA 18V - 36V Input Current - Output (Max) 167mA