Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCD0524S12
JCD0524S12
JCD0524S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCD0524S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCD0524S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 5W
Product parameter
Onderdeel nummer JCD0524S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 5W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6265 pcs Data papier JCD Series, 4-6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JCD
Vermogen (Watt) 5W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Andere namen 1470-1904-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 1
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, OVP, SCP doeltreffendheid 83%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 417mA 18V - 36V Input Current - Output (Max) 417mA