Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCD0648S24
JCD0648S24
JCD0648S24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCD0648S24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCD0648S24
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 6W
Product parameter
Onderdeel nummer JCD0648S24 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 24V 6W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4456 pcs Data papier JCD Series, 4-6 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 24V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 72V Type Isolated Module
Size / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.41" H (31.8mm x 20.3mm x 10.4mm) Serie JCD
Vermogen (Watt) 6W Packaging Tube
Verpakking / doos 24-DIP Module, 7 Leads Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, OVP, SCP
doeltreffendheid 85% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 250mA 36V - 72V Input
Current - Output (Max) 250mA toepassingen ITE (Commercial)