Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCH1012D12
JCH1012D12
JCH1012D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCH1012D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCH1012D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 10W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCH1012D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4438 pcs Data papier JCH Series, 10 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie JCH
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 5-DIP Module Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken OCP, SCP
doeltreffendheid 84% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 416mA, 416mA 9V - 18V Input
Current - Output (Max) 416mA, 416mA toepassingen ITE (Commercial)