Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCH1024D15
JCH1024D15
JCH1024D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCH1024D15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCH1024D15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 10W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCH1024D15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-15V 10W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4876 pcs Data papier JCH Series, 10 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -15V Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.5kV Voltage - Input (Min) 18V
Voltage - Input (Max) 36V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie JCH
Vermogen (Watt) 10W Packaging Tube
Verpakking / doos 5-DIP Module Andere namen 1470-1970-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken OCP, SCP doeltreffendheid 84%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 36V Input Current - Output (Max) 333mA, 333mA