Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCK3012S15
JCK3012S15
JCK3012S15
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCK3012S15 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCK3012S15
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 30W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCK3012S15 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 15V 30W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1820 pcs Data papier JCK Series, 30 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 - Voltage - Output 1 15V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 9V
Voltage - Input (Max) 18V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie JCK
Vermogen (Watt) 30W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
doeltreffendheid 92% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 18V Input
Current - Output (Max) 2A Beheersfuncties Enable, Active High