Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCK3048D12
JCK3048D12
JCK3048D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCK3048D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCK3048D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 30W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCK3048D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 30W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2163 pcs Data papier JCK Series, 30 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie JCK
Vermogen (Watt) 30W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Temperatuur -40°C ~ 100°C
Aantal uitgangen 2 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
doeltreffendheid 90% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 36V - 75V Input
Current - Output (Max) 1.25A, 1.25A Beheersfuncties Enable, Active High