Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCK4048D12
JCK4048D12
JCK4048D12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCK4048D12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCK4048D12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 40W
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCK4048D12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER +/-12V 40W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1301 pcs Data papier JCK Series, 40 W Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 2 -12V Voltage - Output 1 12V
Voltage - Isolatie 1.6kV Voltage - Input (Min) 36V
Voltage - Input (Max) 75V Type Isolated Module
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serie JCK
Vermogen (Watt) 40W Packaging Tube
Verpakking / doos 6-DIP Module Andere namen 1470-2017-5
Temperatuur -40°C ~ 100°C Aantal uitgangen 2
montage Type Through Hole Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Kenmerken Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO doeltreffendheid 92%
gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.67A, 1.67A 36V - 75V Input Current - Output (Max) 1.67A, 1.67A