Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > DC gelijkstroomconverters > JCK5012S12
JCK5012S12
JCK5012S12
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop JCK5012S12 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer JCK5012S12
Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 50W
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer JCK5012S12 Fabrikant XP Power
Beschrijving DC DC CONVERTER 12V 50W Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1422 pcs Data papier JCK50 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 3 - Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 1 12V Voltage - Isolatie 1.6kV
Voltage - Input (Min) 9V Voltage - Input (Max) 18V
Type Isolated Module Leverancier Device Pakket 6-DIP
Size / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.45" H (50.8mm x 25.4mm x 11.4mm) Serie JCK50
Vermogen (Watt) 50W Verpakking / doos 6-DIP Module
Andere namen 1470-4236 Temperatuur -40°C ~ 95°C (With Derating)
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, OCP, SCP
doeltreffendheid 89% gedetailleerde beschrijving Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 9V - 18V Input
Current - Output (Max) 4.17A toepassingen ITE (Commercial)