Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > LED drivers > LDU2430S700
LDU2430S700
LDU2430S700
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LDU2430S700 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LDU2430S700
Fabrikant XP Power
Beschrijving LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LDU2430S700 Fabrikant XP Power
Beschrijving LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 12364 pcs Data papier LDU08/24/48 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.014 lb (6.35g)
Voltage - Output 2 ~ 28 V Voltage - Input (Min) 7V
Voltage - Input (Max) 30V Type Constant Current
topologie Buck Size / Dimension 0.92" L x 0.55" W x 0.40" H (23.4mm x 14.0mm x 10.2mm)
Serie LDU24 Vermogen (Watt) 20W
Packaging Tube Verpakking / doos 16-DIP Module, 9 Leads
Andere namen 1470-2162-5 Temperatuur -40°C ~ 85°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, SCP
doeltreffendheid 95% dimmen Analog, PWM
gedetailleerde beschrijving 700mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Current - Output (Max) 700mA