Huis > producten > Power Supplies - Board Mount > LED drivers > LDU2030S700
LDU2030S700
LDU2030S700
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LDU2030S700 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LDU2030S700
Fabrikant XP Power
Beschrijving LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LDU2030S700 Fabrikant XP Power
Beschrijving LED SUPPLY CC BUCK 2-28V 700MA Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11943 pcs Data papier LDU20 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Board Mount Gewicht 0.006 lb (2.72g)
Voltage - Output 2 ~ 28 V Voltage - Input (Min) 7V
Voltage - Input (Max) 30V Type Constant Current
topologie Buck Size / Dimension 0.80" L x 0.40" W x 0.27" H (20.3mm x 10.2mm x 6.9mm)
Serie LDU20 Vermogen (Watt) 20W
Packaging Tube Verpakking / doos 14-DIP Module, 4 Leads
Andere namen 1470-2157-5 Temperatuur -40°C ~ 70°C
Aantal uitgangen 1 montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Kenmerken Remote On/Off, SCP
doeltreffendheid 95% dimmen Analog, PWM
gedetailleerde beschrijving 700mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Current - Output (Max) 700mA