VES120PS24
VES120PS24
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VES120PS24 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VES120PS24
Fabrikant XP Power
Beschrijving EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VES120PS24 Fabrikant XP Power
Beschrijving EXTERNAL PSU, 120W, LEVEL VI Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1637 pcs Data papier VES120 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Gewicht 1.3 lbs (589.7g)
Voltage - Output 24V Voltage - Input 90 ~ 264 VAC
Size / Dimension 6.61" L x 2.80" W x 1.48" H (168.0mm x 71.0mm x 37.2mm) Serie VES120 (120W)
Region Gebruikt International Vermogen (Watt) 120W
Polarisatie - Output Connector Power DIN, 4 Pin
Andere namen 1470-3641 Temperatuur 0°C ~ 60°C
Geen laadvermogen verbruik 150mW (Max) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) Not Applicable
Fabrikant Standaard Levertijd 18 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Cord (Sold Separately) Input Connector IEC 320-C14
Formulier Desktop (Class I) doeltreffendheid Level VI, CoC Tier 2
gedetailleerde beschrijving 24V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Current - Output (Max) 5A
Snoerlengte 47.2" (1.20m) goedkeuringen CB, CCC, UL, GS