VES150PS19
VES150PS19
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop VES150PS19 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer VES150PS19
Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL
(in US Dollars)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer VES150PS19 Fabrikant XP Power
Beschrijving AC-DC EXTERNAL PSU, 150W, LEVEL Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 1534 pcs Data papier VES150 Series Datasheet
Categorie Power Supplies - Extern / Intern (Off-Board) Voltage - Output 19V
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC Size / Dimension 6.66" L x 2.79" W x 1.56" H (169.2mm x 70.9mm x 39.6mm)
Serie VES150 (150W) Region Gebruikt International
Vermogen (Watt) 148W Polarisatie -
Output Connector Power DIN, 4 Pin Andere namen 1470-4466
Temperatuur -10°C ~ 60°C Geen laadvermogen verbruik 150mW (Max)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 40 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Input Type Cord (Sold Separately)
Input Connector IEC 320-C14 Formulier Desktop (Class I)
doeltreffendheid Level VI, CoC Tier 2 gedetailleerde beschrijving 19V 148W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Current - Output (Max) 7.8A Snoerlengte 47.2" (1.20m)