Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-820JS
103-820JS
103-820JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-820JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-820JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 18637 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-820JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 18637 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 34 @ 50MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-820JS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 50MHz Inductie 82nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 915MHz
gedetailleerde beschrijving 82nH Unshielded Inductor 675mA 212 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 212 mOhm Max
Huidige score 675mA Current - Verzadiging -