Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 103-821GS
103-821GS
103-821GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 103-821GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 103-821GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6971 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 103-821GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6971 pcs Data papier 103(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) afscherming Unshielded
Serie 103 ratings -
Q @ Freq 22 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard, 2 Lead Andere namen 103-821GS TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 820nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.075" (1.91mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 160MHz
gedetailleerde beschrijving 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Huidige score 430mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
103-820JS Image
  • Deel#:103-820JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
  • Op voorraad:18637
103-682K Image
  • Deel#:103-682K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
  • Op voorraad:24035
103-820J Image
  • Deel#:103-820J
103-821F Image
  • Deel#:103-821F
103-682KS Image
  • Deel#:103-682KS
103-821K Image
  • Deel#:103-821K
103-821H Image
  • Deel#:103-821H
103-821HS Image
  • Deel#:103-821HS
103-821J Image
  • Deel#:103-821J
103-822F Image
  • Deel#:103-822F
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
103-682JS Image
  • Deel#:103-682JS
103-820KS Image
  • Deel#:103-820KS
103-822G Image
  • Deel#:103-822G