Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-271JS
160R-271JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-271JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-271JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 1.025A 120 MOHM
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-271JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 1.025A 120 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5256 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-271JS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 270nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 290MHz
gedetailleerde beschrijving 270nH Unshielded Inductor 1.025A 120 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Huidige score 1.025A Current - Verzadiging -