Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-273HS
160R-273HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-273HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-273HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-273HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4004 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 47 @ 2.5MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-273HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 17MHz
gedetailleerde beschrijving 27µH Unshielded Inductor 145mA 6.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 6.1 Ohm Max
Huidige score 145mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-273JS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:5179
  • Deel#:160R-273FS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:1528
  • Deel#:160R-273GS