Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 160R-272GS
160R-272GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 160R-272GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 160R-272GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 160R-272GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 2621 pcs Data papier 160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) afscherming Unshielded
Serie 160R ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 160R-272GS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 2.7µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.080" (2.03mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 91MHz
gedetailleerde beschrijving 2.7µH Unshielded Inductor 325mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Huidige score 325mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:160R-273FS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 145MA 6.1 OHM SMD
  • Op voorraad:1528
  • Deel#:160R-273GS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:2002
  • Deel#:160R-273HS
  • Deel#:160R-273JS