3094-564JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-564JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | 3094-564JS |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 650 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | 3094-564JS | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Bevat lood / RoHS non-compliant |
| hoeveelheid beschikbaar | 9537 pcs | Data papier | 3094(R) Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±5% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | 3094 | ratings | - |
| Q @ Freq | 35 @ 790kHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 2-SMD | Andere namen | 3094-564JS TR 650 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Iron |
| Inductiefrequentie - test | 790kHz | Inductie | 560µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.140" (3.56mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 2.1MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 560µH Unshielded Inductor 33mA 45 Ohm Max 2-SMD | DC Resistance (DCR) | 45 Ohm Max |
| Huidige score | 33mA | Current - Verzadiging | - |