Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-682FS
3094-682FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-682FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-682FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 140MA 2.4 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2569 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-682FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 140MA 2.4 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2569 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 65 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-682FS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 37MHz
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Inductor 140mA 2.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Huidige score 140mA Current - Verzadiging -