Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 3094-680JS
3094-680JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 3094-680JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 3094-680JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68NH 840MA 70 MOHM SMD
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8670 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 3094-680JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68NH 840MA 70 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8670 pcs Data papier 3094(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) afscherming Unshielded
Serie 3094 ratings -
Q @ Freq 65 @ 100MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 3094-680JS TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 100MHz Inductie 68nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.140" (3.56mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 700MHz
gedetailleerde beschrijving 68nH Unshielded Inductor 840mA 70 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Huidige score 840mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:3094-564KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 33MA 45 OHM SMD
  • Op voorraad:16211
  • Deel#:3094-680KS
  • fabrikanten:API Delevan